Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl.
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Publicystyka
Odporny trzeci sektor czy narastająca frustracja? Refleksje na kanwie konferencji NIW [komentarz]
Michał Szymanderski-Pastryk dla ngo.pl
Rok temu napisałem komentarz zatytułowany: „NIW i ministerstwo wiedzą, czego oczekuje sektor. Pytanie: co z tym zrobią?”. Wtedy w powietrzu czuć było raczej nadzieję, może lekkie zniecierpliwienie, ale wciąż przekonanie, że dialog ma sens. Teraz zaczyna dominować frustracja i złość.
Zapraszamy do wysłuchania komentarza, w którym dzielę się refleksjami związanymi z konferencją NIW.
- Jak zmieniała się narracja o roli społeczeństwa obywatelskiego dla państwa?
- Jakie nastroje dominowały wśród uczestniczek i uczestników?
- Co z wygłoszonym rok temu zobowiązaniem Adriany Porowskiej?
- Jaki wpływ na sektor ma program Moc Małych Społeczności?
Źródło: inf. własna ngo.pl
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Teksty opublikowane na portalu prezentują wyłącznie poglądy ich Autorów i Autorek i nie należy ich utożsamiać z poglądami redakcji. Podobnie opinie, komentarze wyrażane w publikowanych artykułach nie odzwierciedlają poglądów redakcji i wydawcy, a mają charakter informacyjny.