Jak zbierać pieniądze dla organizacji z darowizny.ngo.pl? Nagranie z LIVE ngo.pl [film]
Chcesz zbierać skuteczniej darowizny dla swojej fundacji lub stowarzyszenia? Skorzystaj z serwisu darowizny.ngo.pl. Obejrzyj nagranie z #ngoplLIVE i dowiedz się, jak to zrobić najlepiej.
Serwis darowizny.ngo.pl to narzędzie, które daje organizacjom konkretne wskazówki, jak zbierać darowizny i korzystać z innych metod pozyskiwania środków na działania NGO.
Film jest zapisem transmisji LIVE, przeprowadzonej w grudniu 2020 na FB http://facebook.com/ngo.pl. LIVE ngo.pl to cykl transmisji na żywo, realizowanych na stronie ngo.pl na Facebooku. Rozmawiamy na tematy, które są ważne w prowadzeniu fundacji i stowarzyszeń.
Przejdź do wybranej części #ngoplLIVE
00:00:38 Wstęp, do kogo skierowany jest serwis darowizny.ngo.pl, od czego zacząć?
00:02:50 Co wyróżnia serwis darowizny.ngo.pl
05:30 Strefa darczyńcy – pomagaj, jak znaleźć organizację, której chcemy przekazać darowiznę
00:08:50 Strefa organizacji/Pokaż się – wykorzystanie serwisu darowizny do zbierania środków z przykładami, podaj rachunek/wpłacam-wpłaty cykliczne/kampanie w innych serwisach – zaopiekujcie się profilem
00:20:50 Strefa organizacji/Działaj – od tego zaczynamy! m.in. jak dziękować i utrzymywać relację z darczyńcami
00:25:20 Strefa organizacji/Zainspiruj się 00:27:00 „Opłaty” we wplacam.pl
00:31:00 Strefa darczyńcy/Dowiedz się; jak wykorzystują tę strefę organizacje, odliczenie podatkowe
00:35:00 Podsumowanie – 3 najważniejsze funkcje serwisu darowizny, promocja działań fundraisingowych NGO na stronie głównej serwisu darowizny, przekażcie darowiznę – prezent – na święta!
00:39:27 Odpowiadamy na pytania oglądających transmisję na żywo
00:43:30 Prosimy o uwagi do serwisu darowizny
00:47:50 Życzenia i pożegnanie
Dlaczego warto obejrzeć nagranie
Podczas spotkania:
- Pokazywaliśmy, jak serwis darowizny ngo.pl może pomóc Twojej organizacji zbierać pieniądze na działania
- Tłumaczyliśmy, jak Twoja organizacja może pokazać się darczyńcom dzięki serwisowi
- Opowiadaliśmy, jak znaleźć w serwisie informacje na temat pozyskiwania darowizn i ich rozliczania
- Pokazywaliśmy materiały, które Twoja organizacja będzie mogła polecić swoim przyszłym darczyńcom.
O występujących
O serwisie darowizny ngo.pl opowiadali: Monika Chrzczonowicz – doradczyni, trenerka, ekspertka ngo.pl oraz Rafał Kowalski – redaktor serwisu poradnik.ngo.pl
Dodaj informację do portalu ngo.pl!
Czekamy na Twój artykuł, komentarz, wywiad czy relację. Dotrzyj ze swoją informacją do tysięcy osób, które czytają ngo.pl.
Skorzystaj ze Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych
(22) 828 91 23
-
●Dorota Setniewska, ngo.pl
-
●Anna Mucha, Stowarzyszenie MOST
-
●Anna Mucha, Stowarzyszenie MOST
-
●Iwona Danilewicz