Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl.
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Przedstawiamy zaktualizowany program cyklu Ogólnopolskich Spotkań Ekonomii Społecznej 2025 (OSES 2025).
W ramach OSES 2025 na poziomie krajowym odbędą się:
23–24 października – Ogólnopolska Konferencja „Spółdzielnie budują lepszy świat!”,
12 listopada – Konferencja Zatrudnienia Socjalnego,
13–14 listopada – Ogólnopolskie Forum Ekonomii Społecznej (OFES).
Zaktualizowany program uwzględnia drobne zmiany godzinowe oraz szczegóły dotyczące przebiegu wydarzeń.
Zapraszamy do zapoznania się z programem 👇 – czekają inspirujące dyskusje, panele tematyczne i inicjatywy promujące ekonomię społeczną.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Teksty opublikowane na portalu prezentują wyłącznie poglądy ich Autorów i Autorek i nie należy ich utożsamiać z poglądami redakcji. Podobnie opinie, komentarze wyrażane w publikowanych artykułach nie odzwierciedlają poglądów redakcji i wydawcy, a mają charakter informacyjny.