Widok z trzeciego sektora. Trudna rozmowa o standardach w organizacjach [film]
W najnowszym „Widoku z Trzeciego Sektora”, rozmawiamy z Katarzyną Batko-Tołuć o tym, jak nie brać udziału w goodwashingu i stać na straży wartości, które nam przyświecały, gdy zaczynaliśmy pracę w trzecim sektorze.
To rozmowa o dylematach osób, które budują sektor społeczny na co dzień – podejmują trudne decyzje, własnym przykładem pokazują innym, jak dbać o standardy i… wciąż uczą się na błędach.
Nie znajdziesz tu prostych recept, ale mnóstwo praktycznych doświadczeń: kryzysów, wyborów etycznych, rozwiązań wdrażanych krok po kroku. Jeśli prowadzisz, tworzysz, albo dopiero chcesz zakładać organizację społeczną – posłuchaj rozmowy o tym, jak w praktyce budować standardy i nie zatracić przy tym swoich wartości.
Rozmowę prowadzi Michał Szymanderski-Pastryk.
Źródło: informacja własna ngo.pl