Zostań Ambasadorem programu "Młodzież w działaniu"
Jeżeli jesteś zainteresowany/-a promowaniem programu „Młodzież w Działaniu" w swoim regionie, masz 18-25 lat i doświadczenie w realizacji projektów tego programu oraz działasz na terenie jednego z województw: zachodnio-pomorskiego, podlaskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, Narodowa Agencja Programu zachęca Cię do zostania jej Ambasadorem.
Ambasadorzy reprezentujący Narodową Agencję to grupa młodych ludzi rozsianych po całej Polsce, którzy posiadają bogate doświadczenie w realizacji projektów. Dzięki ich realizacji zyskali wiele cennych doświadczeń i umiejętności, poznali ciekawych ludzi, a teraz chcą dzielić się swoją wiedzą i przeżyciami.
Misją ambasadorów jest wsparcie wszystkich osób i organizacji działających na rzecz młodzieży, którzy już realizują projekty lub dopiero chcą poznać program. Zadania ambasadorów obejmują szeroki zakres działań, m.in. organizację spotkań informacyjnych, promocję i reportaże z dofinansowanych projektów, reprezentacje programu na wydarzeniach tematycznych i szkoleniach.
Nowi ambasadorzy również mogą wziąć udział w konkursie o staż w Narodowej Agencji oraz inne ciekawe nagrody.
Kiedy: 2013
Kontakt: Ewelina Miłoń
E-mail: [email protected]
Deadline: 08-02-2013
Dodaj informację do portalu ngo.pl!
Czekamy na Twój artykuł, komentarz, wywiad czy relację. Dotrzyj ze swoją informacją do tysięcy osób, które czytają ngo.pl.
-
●Dorota Setniewska, ngo.pl
-
●Anna Mucha, Stowarzyszenie MOST
-
●Anna Mucha, Stowarzyszenie MOST
-
●Iwona Danilewicz