Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl.
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Za kilka dni w Tczewskim Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się przegląd prezentacji realizowany w ramach Międzynarodowego Przegląd Teatrów Wspaniałych.
Za kilka dni w Tczewskim Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się przegląd prezentacji realizowany w ramach Międzynarodowego Przegląd Teatrów Wspaniałych. W tym roku zobaczymy przedstawienia 27 grup z Polski i Litwy.
Tematyka przedstawień będzie bardzo zróżnicowana, ale wszystkie będą miały wspólny mianownik- będą nieme. Przegląd prezentacji scenicznych ma formę otwartą, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich tych, dla których sztuka nie pozostaje obojętna.
Źródło: Stowarzyszenie na rzecz Szkolnictwa Specjalnego w Tczewie
Ten artykuł został dodany do portalu ngo.pl przez użytkownika, użytkowniczkę. Redakcja nie odpowiada za jego treść.
Artykuły opublikowane w portalu ngo.pl prezentują wyłącznie poglądy ich autorów, autorek. Wyrażone w nich opinie, komentarze nie muszą być tożsame z poglądami redakcji.