Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Braniewie
Niemal 300 wolontariuszy z powiatu braniewskiego będzie kwestowało na rzecz kobiet ciężarnych z cukrzycą.
Braniewo również włączyło się do akcji, powołując swój Sztab . Tutaj Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zacznie grać już 5 stycznia. W klubie Kontra o godz. 21:00 odbędzie się orkiestrowe karaoke, a dwa dni później, o tej samej godzinie, dyskoteka. Z kolei w niedzielę, 8 stycznia, o godz. 8:00 wolontariusze rozpoczną kwestę na ulicach Braniewa. Również wcześnie rano, bo 20 minut później, na rzecz WOŚP wystartuje pierwszy etap Zimowego Maratonu na Raty.
WOŚP to także koncerty. Część artystyczna rozpocznie się o godz. 12:00 w Braniewskim Centrum Kultury. Podczas finału zagrają: State Urge, Apolinary POlek, K.O.M.P oraz Biłyj Bereh. Będą także pokazy braniewskich służb mundurowych i motocyklistów oraz licytacje. W tym roku będzie można licytować m.in. rękawice Dariusza Michalczewskiego, obrazy, miniatury motocykli, książkę Jurka Owsiaka z autografem oraz wiele innych upominków. O godz. 20:00 zostanie wysłane "Światełko do nieba".
Dodaj informację do portalu ngo.pl!
Czekamy na Twój artykuł, komentarz, wywiad czy relację. Dotrzyj ze swoją informacją do tysięcy osób, które czytają ngo.pl.
-
●Dorota Setniewska, ngo.pl
-
●Anna Mucha, Stowarzyszenie MOST
-
●Anna Mucha, Stowarzyszenie MOST
-
●Iwona Danilewicz