Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl.
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Publicystyka
Sprawozdanie z październikowego spotkania Forum Dialogu Społecznego
Redakcja ngo.pl (opr.)
Trzecie w tym roku spotkanie Forum Dialogu Społecznego, które odbyło się 26 października 2011 roku, poświęcone zostało konsultacjom społecznym i demokracji miejskiej.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym sprawozdaniem ze spotkania.
Kolejne spotkanie Forum planowane jest na pierwszy kwartał 2012 rok. Konkretny termin i zakres tematyczny zostaną podane po ich ustaleniu.
Źródło: Urząd m.st. Warszawa
Teksty opublikowane na portalu prezentują wyłącznie poglądy ich Autorów i Autorek i nie należy ich utożsamiać z poglądami redakcji. Podobnie opinie, komentarze wyrażane w publikowanych artykułach nie odzwierciedlają poglądów redakcji i wydawcy, a mają charakter informacyjny.