Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl.
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Sprawozdanie z grudniowego spotkania Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego
Na ostatnim w 2012 roku spotkaniu członkowie Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego (WRP) zadecydowali o tym, kto ma oddawać głosy na kandydatury przedstawicieli organizacji pozarządowych na członków WRP, a także pozytywnie zaopiniowali trzy projekty uchwał Rady m.st. Warszawy
Członkowie Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego (WRP) zadecydowali o tym, kto ma oddawać głosy na kandydatury przedstawicieli organizacji pozarządowych na członków WRP, a także pozytywnie zaopiniowali trzy projekty uchwał Rady m.st. Warszawy:
- w sprawie określenia trybu powoływania członków oraz organizacji i trybu działania Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego,
- zmieniającej uchwałę w sprawie Nagrody Sportowej m.st. Warszawy oraz wyróżnień sportowych m.st. Warszawy dla zawodników i ich trenerów za osiągnięte wyniki sportowe oraz dla innych osób za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej,
- w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie m.st. Warszawy w 2013 roku.
Zostały również wskazane cztery osoby, które z ramienia WRP w ramach prac w zespole roboczym będą przygotowywać założenia konkursu na najlepszą warszawską inicjatywę pozarządową 2012 S3KTOR.
Sprawozdanie ze spotkania WRP w dniu 5 grudnia 2012 roku dostępne jest na stronie dotyczącej sprawozdań z posiedzeń WRP.
Kolejne spotkanie WRP zostało zaplanowane na 23 stycznia 2013 roku.
Dodaj informację do portalu ngo.pl!
Czekamy na Twój artykuł, komentarz, wywiad czy relację. Dotrzyj ze swoją informacją do tysięcy osób, które czytają ngo.pl.
Artykuły opublikowane w portalu ngo.pl prezentują wyłącznie poglądy ich autorów, autorek. Wyrażone w nich opinie, komentarze nie muszą być tożsame z poglądami redakcji.
Przedruk, kopiowanie, skracanie artykułów (lub ich fragmentów) z portalu ngo.pl wymaga zgody redakcji.
-
●Beata Kubiszyn-Puka
-
●Katarzyna Garbowska
-
●Aneta Maria Pawelczyk-Piłat dla ngo.pl