Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl.
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Rz. Olimpiada o społeczeństwie obywatelskim
Magda Dobranowska-Wittels, ngo.pl (opr.)
Rozstrzygnięta została Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Zwyciężył Jakub Greń z Brennej na Śląsku. Tegoroczna olimpiada była poświęcona społeczeństwu obywatelskiemu.
- Temat zainteresował uczniów, bo w olimpiadzie brało udział
ponad 20 tysięcy osób - mówił juror konkursu prof. Konstanty
Wojtaszczyk. Podkreślał, że poziom był w tym roku bardzo
wysoki.
- Cieszę się z tej nagrody, od dziecka czytam dzienniki.
Wiadomości to moja pasja - opowiadał "Rz" Paweł Sobik, jeden z
laureatów olimpiady. - Społeczeństwo obywatelskie? Budujemy je. Ja
w przy parafialnym klubie sportowym zajmuję się dziećmi,
organizujemy klub rowerowy na żużlu.
Więcej: "Jasnowidz się nie spodziewał", Rzeczpospolita, 13
marca 2006:
http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060313/kraj/kraj_a_10.html
Dodaj informację do portalu ngo.pl!
Czekamy na Twój artykuł, komentarz, wywiad czy relację. Dotrzyj ze swoją informacją do tysięcy osób, które czytają ngo.pl.
Artykuły opublikowane w portalu ngo.pl prezentują wyłącznie poglądy ich autorów, autorek. Wyrażone w nich opinie, komentarze nie muszą być tożsame z poglądami redakcji.
Przedruk, kopiowanie, skracanie artykułów (lub ich fragmentów) z portalu ngo.pl wymaga zgody redakcji.
-
●Beata Kubiszyn-Puka
-
●Katarzyna Garbowska
-
●Aneta Maria Pawelczyk-Piłat dla ngo.pl