Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl.
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Miasto Jest Nasze lokalnie
Miasto Jest Nasze to nie tylko duże, ogólnowarszawskie akcje dotyczące najbardziej palących dla mieszkańców problemów, takich jak reprywatyzacja czy smog. Działamy również prężnie w dzielnicach, gdzie staramy się zrobić jak najwięcej dla lokalnych społeczności. Chcieliśmy zaprezentować Państwu dwie akcje naszych dzielnicowych kół - MJN Praga Północ i MJN Żoliborz.
W poszukiwaniu domu dla muralu „Kocham Pragę”
Kultowy mural „Kocham Pragę” ma zniknąć zasłonięty nowym budynkiem. MJN Praga Północ wpadło na pomysł, by go przenieść i odtworzyć w innym miejscu. Koło praskie za pośrednictwem Facebooka zorganizowało ankietę, dzięki której każdy z nas może wybrać jedną z pośród dziewięciu nadesłanych przez mieszkańców propozycji lokalizacji muralu. Lokalizację, która zdobędzie najwięcej lajków ma wkrótce ozdobić mural wykonany przez partnera inicjatywy – Dom Kultury Praga, w porozumieniu z autorem muralu, Tomaszem Biernatem.
Link do wydarzenia na Facebooku >>
Kontakt do koordynatora Pragi Północ Andrzeja Zajączkowskiego – 503 675 165.
21 stycznia o godzinie 12:00 w Czytelni Pod Sowami przy ul. Gen. Zajączka 8, MJN Żoliborz przygotował dla Państwa kolejną odsłonę akcji „seniorzy czytają dzieciom”. To spotkanie będzie naprawdę wyjątkowe, ponieważ zaprosiliśmy Panią Urszulę Maksimowicz, która jest osobą niewidomą i wprowadzi nas w niezwykły świat czytania alfabetem Braille'a! Każdy będzie mógł doświadczyć, jak wyglądają książki dla osób niewidomych i jak pięknie czyta się palcami.
Link do wydarzenia na Facebooku >>
Kontakt do koordynatora Żoliborza Mateusza Kubskiego – 661 261 297
Gorąco zachęcamy do śledzenia lokalnych profilów Miasto Jest Nasze na Facebook’u (Miasto Jest Nasze – Praga Północ, Miasto Jest Nasze – Mokotów, Miasto Jest Nasze - #Żoliborz) – dzięki temu będą Państwo na bieżąco z organizowanymi przez nas akcjami!
Dodaj informację do portalu ngo.pl!
Czekamy na Twój artykuł, komentarz, wywiad czy relację. Dotrzyj ze swoją informacją do tysięcy osób, które czytają ngo.pl.
Ten artykuł został dodany do portalu ngo.pl przez użytkownika, użytkowniczkę. Redakcja nie odpowiada za jego treść.
Artykuły opublikowane w portalu ngo.pl prezentują wyłącznie poglądy ich autorów, autorek. Wyrażone w nich opinie, komentarze nie muszą być tożsame z poglądami redakcji.
Przedruk, kopiowanie, skracanie artykułów (lub ich fragmentów) z portalu ngo.pl wymaga zgody redakcji.
-
●
Dorota Setniewska, ngo.pl
-
●
Agnieszka Pryca-Nalepka, Stowarzyszenie MOST
-
●
Dorota Setniewska, ngo.pl
-
●
Anna Mucha, Stowarzyszenie MOST