Gmina Lubawa. Zimowo u seniorów
Mimo srogiej zimy i niskich temperatur seniorzy z gminy Lubawa bawią się ciepło. Organizują wiele ciekawych inicjatyw, spotkań oraz miło spędzają wolny czas. Na uwagę zasługuje niecodzienny pomysł Klubu Seniora z Rakowic. Uczestnicy postanowili urządzić sobie mały kulig. Było mnóstwo radości, zabawy, a na koniec smaczne kiełbaski z patelni.
Natomiast seniorzy z Byszwałdu i Złotowa w minionym miesiącu zorganizowali pokaz naczyń kuchennych, podczas którego każda z pań mogła zapoznać się z różnym przeznaczeniem i zastosowaniem plastikowych pojemników. Była to także dobra okazja do rozmów i wymiany doświadczeń kulinarnych.
Niebawem w ramach Europejskiego Roku Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej zorganizowane zostaną warsztaty kulinarne, podczas których seniorzy wspólnie z dziećmi i młodzieżą ze świetlic będą przyrządzać pyszne potrawy.
Dodaj informację do portalu ngo.pl!
Czekamy na Twój artykuł, komentarz, wywiad czy relację. Dotrzyj ze swoją informacją do tysięcy osób, które czytają ngo.pl.
-
●Dorota Setniewska, ngo.pl
-
●Anna Mucha, Stowarzyszenie MOST
-
●Anna Mucha, Stowarzyszenie MOST
-
●Iwona Danilewicz