Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl.
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Wstąp w nasze szeregi – zaprasza Świdnickie Stowarzyszenie Diabetyków DIABETYK
Grażyna Kobiałka
Stowarzyszenie DIABETYK zostało powołane do udzielania opieki ludziom chorym na cukrzycę, w tym niepełnosprawnym oraz rodzicom dzieci chorych na cukrzycę,
Świdnickie Stowarzyszenie Diabetyków DIABETYK jest Stowarzyszeniem charytatywnym, zarejestrowanym i posiadającym osobowość prawną. KRS nr 0000654457
Stowarzyszenie jest organizacją zrzeszającą:
1. chorych na cukrzycę, w tym niepełnosprawnych,
2. rodziców dzieci chorych na cukrzycę,
3. osoby pracujące na rzecz chorych,
4. osoby zdrowe, uznające cele i zasady działania Stowarzyszenia.
5. osoby chore na cukrzycę w wieku do 16 lat mogą za zgodą swoich opiekunów prawnych należeć do Stowarzyszenia.
1. chorych na cukrzycę, w tym niepełnosprawnych,
2. rodziców dzieci chorych na cukrzycę,
3. osoby pracujące na rzecz chorych,
4. osoby zdrowe, uznające cele i zasady działania Stowarzyszenia.
5. osoby chore na cukrzycę w wieku do 16 lat mogą za zgodą swoich opiekunów prawnych należeć do Stowarzyszenia.
Celem Stowarzyszenia jest:
- działanie na rzecz poprawy sytuacji prawnej, ekonomicznej i zdrowotnej osób chorych na cukrzycę,
- wspieranie rozwoju edukacji diabetologicznej wśród chorych, jak i całego społeczeństwa,
- działanie na rzecz integracji środowiska diabetyków,
- udzielanie różnorodnej pomocy, w tym pomocy społecznej diabetykom i rodzicom nieletnich diabetyków,
- inspirowanie zmian w systemie prawnym, mających na celu ułatwienie chorym dostępu do leczenia i rehabilitacji,
- reprezentowanie interesów członków Towarzystwa i osób chorych na cukrzycę wobec władz państwowych i samorządowych,
- wspieranie prowadzenia badań oraz prac rozwojowych w zakresie diabetologii.
Pobierz
-
20170313120316_0_ulotka_202.doc
doc ・193.43 kB
Dodaj informację do portalu ngo.pl!
Czekamy na Twój artykuł, komentarz, wywiad czy relację. Dotrzyj ze swoją informacją do tysięcy osób, które czytają ngo.pl.
Ten artykuł został dodany do portalu ngo.pl przez użytkownika, użytkowniczkę. Redakcja nie odpowiada za jego treść.
Artykuły opublikowane w portalu ngo.pl prezentują wyłącznie poglądy ich autorów, autorek. Wyrażone w nich opinie, komentarze nie muszą być tożsame z poglądami redakcji.
Przedruk, kopiowanie, skracanie artykułów (lub ich fragmentów) z portalu ngo.pl wymaga zgody redakcji.
-
●Dorota Setniewska, ngo.pl
-
●Anna Mucha, Stowarzyszenie MOST
-
●Anna Mucha, Stowarzyszenie MOST
-
●Iwona Danilewicz