Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl.
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Sztuczna inteligencja atakuje ludzi • zmiany w ogródku Apple – ICD Weekend #21
Arkadiusz Wieczorek
Sztuczna inteligencja to nie tylko zagrożenie dla prywatności, ale i dla zdrowia i życia np. przez błędy rozpoznawania obrazu czy autonomiczne pojazdy. Apple uchyla drzwi rynku alternatywnych aplikacji na swoje urządzenia pod naciskiem UE, a Google poprawia prywatność w swoich usługach.
Odcinek #21
O tym i wiele więcej znajdziecie w najnowszym odcinku podcastu ICD Weekend: https://www.internet-czas-dzialac.pl/weekend-21
#ai #apple #dma #google #pixel #nintendo
Dodaj informację do portalu ngo.pl!
Czekamy na Twój artykuł, komentarz, wywiad czy relację. Dotrzyj ze swoją informacją do tysięcy osób, które czytają ngo.pl.
Ten artykuł został dodany do portalu ngo.pl przez użytkownika, użytkowniczkę. Redakcja nie odpowiada za jego treść.
Artykuły opublikowane w portalu ngo.pl prezentują wyłącznie poglądy ich autorów, autorek. Wyrażone w nich opinie, komentarze nie muszą być tożsame z poglądami redakcji.
Przedruk, kopiowanie, skracanie artykułów (lub ich fragmentów) z portalu ngo.pl wymaga zgody redakcji.
-
●Dorota Setniewska, ngo.pl
-
●Anna Mucha, Stowarzyszenie MOST
-
●Anna Mucha, Stowarzyszenie MOST
-
●Iwona Danilewicz