Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl.
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
21-22 marca 2014 r. to termin ostatniego spotkania odbywającego się w ramach I edycji szkoleń projektu "Konsultacje społeczne na przykładzie Lokalnej Grupy Działania". Celem tego szkolenia było zwiększenie wiedzy i umiejętności w zakresie udziału w konsultacjach społecznych.
Uczestnicy poznali:
- Metody i techniki prowadzenia konsultacji społecznych,
- Lokalne przepisy dotyczące prowadzenia konsultacji społecznych – jak konsultować program współpracy,
- Harmonogram prowadzenia konsultacji społecznych.
Ponadto to poznano sposoby monitoringu wyników konsultacji społecznych a także dowiedzieli się jak ważny jest udział NGO i mieszkańców w ocenie prowadzonych konsultacji społecznych.
Na zakończenie szkoleń wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty ukończenia szkolenia.
Ten artykuł został dodany do portalu ngo.pl przez użytkownika, użytkowniczkę. Redakcja nie odpowiada za jego treść.
Artykuły opublikowane w portalu ngo.pl prezentują wyłącznie poglądy ich autorów, autorek. Wyrażone w nich opinie, komentarze nie muszą być tożsame z poglądami redakcji.