Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl.
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Uczestnicy spotkania noworocznego Wietnamczyków w Warszawie pragną przypomnieć u progu Nowego Roku księżycowego o szczególnym charakterze planowanej w komunistycznych Chinach Olimpiady. Jest ona wyzwaniem moralnym dla ludzkości, zważywszy na gwałcenie podstawowych praw człowieka przez Chińską Republikę Ludową.
Apelujemy do wszystkich ludzi dobrej woli, aby nie przechodzili
obojętnie wobec łamania Karty Olimpijskiej.
- Instytut Paderewskiego
- International Society for Human Rights
- Komitet Śledczy wobec Prześladowań Falung Gong w Chinach
- Ośrodek Kultur Orientalnych
- Solidarność Polsko Birmańska
- Stowarzyszenie Wolnego Słowa
- Wietnamski Komitet Obrony Robotników
- Wspólnota Kazachska
Ten artykuł został dodany do portalu ngo.pl przez użytkownika, użytkowniczkę. Redakcja nie odpowiada za jego treść.
Artykuły opublikowane w portalu ngo.pl prezentują wyłącznie poglądy ich autorów, autorek. Wyrażone w nich opinie, komentarze nie muszą być tożsame z poglądami redakcji.