Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl.
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Program 'Niepełnosprawni - normalna sprawa' nominowany do nagrody ONZ.
Od niemal dwóch lat Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji i Philip Morris Polska S.A. prowadzi program "Niepełnosprawni - normalna sprawa". Ma on na celu integrację niepełnosprawnych w społeczeństwie poprzez zmianę nastawienia do tych osób oraz poprawę ich sytuacji, np. w zakresie prawa i jego stosowania. Program ten jest realizowany przez różne kampanie.
Nagroda ONZ do której program został nominowany ma na celu wyróżnianie programów promujących idee zgodne z celami ONZ.
Źródło: Integracja
Przedruk, kopiowanie, skracanie artykułów (lub ich fragmentów) z portalu ngo.pl wymaga zgody redakcji.
Artykuły opublikowane w portalu ngo.pl prezentują wyłącznie poglądy ich autorów, autorek. Wyrażone w nich opinie, komentarze nie muszą być tożsame z poglądami redakcji.