Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl.
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
NGO dla Ukrainy – czekamy na Wasze informacje!
Redakcja ngo.pl
Portal ngo.pl, z inicjatywy Fundacji Batorego i innych organizacji pozarządowych, przygotował specjalną zakładkę na stronie głównej ngo.pl "DLA UKRAINY".
Na stronie „DLA UKRAINY” publikujemy informacje o akcjach pomocy, różnego rodzaju inicjatywach, wyrazach solidarności i poparcia dla Ukrainy.
Wiadomości można dodawać za pomocą formularza ngo.pl: /dodaj, z dopiskiem „DLA UKRAINY”. Zachęcamy do nadsyłania informacji.
Dodaj informację do portalu ngo.pl!
Czekamy na Twój artykuł, komentarz, wywiad czy relację. Dotrzyj ze swoją informacją do tysięcy osób, które czytają ngo.pl.
Artykuły opublikowane w portalu ngo.pl prezentują wyłącznie poglądy ich autorów, autorek. Wyrażone w nich opinie, komentarze nie muszą być tożsame z poglądami redakcji.
Przedruk, kopiowanie, skracanie artykułów (lub ich fragmentów) z portalu ngo.pl wymaga zgody redakcji.
-
●Dorota Setniewska, ngo.pl
-
●Anna Mucha, Stowarzyszenie MOST
-
●Anna Mucha, Stowarzyszenie MOST
-
●Iwona Danilewicz