Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl.
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Konkurs „Fundusze Europejskie na poziomie Narodowej Strategii Spójności” - prace zrealizowane
Marcela Wasilewska (opr.)
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego po raz trzeci zorganizowało konkurs dotacji „Fundusze Europejskie na poziomie Narodowej Strategii Spójności”. Zapraszamy do zapoznania się z pracami zrealizowanymi w ramach III edycji konkursu.
Konkurs dotacji został podzielony na 4 linie tematyczne obejmujące zagadnienia związane z polityką regionalną, przyszłością polityki spójności, spójnością terytorialną i rozwojem przestrzennym oraz ewaluacją Narodowego Planu Rozwoju oraz Narodowej Strategii Spójności.
Adresowany był do:
- uczelni wyższych, ośrodków badawczo-rozwojowych, których przedmiotem badań oraz nauczania był rozwój regionalny bądź fundusze strukturalne,
- pracowników naukowych, których przedmiotem badań oraz nauczania był rozwój regionalny bądź fundusze strukturalne,
- organizacji pozarządowych non-profit.
Z tabelą zawierającą zrealizowane prace w ramach III edycji konkursu można się zapoznać
w Portalu Funduszy Europejskich.
Redakcja ngo.pl (opr.) 🡢
Dodaj informację do portalu ngo.pl!
Czekamy na Twój artykuł, komentarz, wywiad czy relację. Dotrzyj ze swoją informacją do tysięcy osób, które czytają ngo.pl.
Artykuły opublikowane w portalu ngo.pl prezentują wyłącznie poglądy ich autorów, autorek. Wyrażone w nich opinie, komentarze nie muszą być tożsame z poglądami redakcji.
Przedruk, kopiowanie, skracanie artykułów (lub ich fragmentów) z portalu ngo.pl wymaga zgody redakcji.
-
●Dorota Setniewska, ngo.pl
-
●Anna Mucha, Stowarzyszenie MOST
-
●Anna Mucha, Stowarzyszenie MOST
-
●Iwona Danilewicz