Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl.
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Kołobrzeg. Dwa dni o współpracy międzysektorowej i roli pełnomocników [patronat ngo.pl]
Magdalena Pieczyńska
Rusza X Jubileuszowe Zachodniopomorskie Forum Pełnomocników ds. NGO. Zachodniopomorscy urzędnicy, na co dzień zajmujący się współpracą międzysektorową spotykają się w dniach 22-23 wrzesnia br. Kołobrzegu, aby pozyskać informacje m.in. o nowym rozporządzeniu w sprawie wzorów ofert, jak również o finansowych i niefinansowych formach współpracy z ngo’sami.
W roku bieżącym Zachodniopomorskie Forum Pełnomocników ds. NGO, jako platforma współpracy pomiędzy pełnomocnikami ds. współpracy z NGO z terenu województwa zachodniopomorskiego obchodzi swoje 5 – lecie. Obchody Jubileuszu objęte zostały patronatem Pani Elżbieta Rafalska - Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Pana Wojciech Kaczmarczyk – Pełnomocnik Rządu ds. Społeczeństwa Obywatelskiego i Równego Traktowania oraz ngo.pl – portalu dla organizacji pozarządowych.
Relacja z obchodów jubileuszu już wkrótce, a teraz zapraszamy do wspomnień. Tak było w poprzednich edycjach.
Magdalena Pieczyńska 🡢
Dodaj informację do portalu ngo.pl!
Czekamy na Twój artykuł, komentarz, wywiad czy relację. Dotrzyj ze swoją informacją do tysięcy osób, które czytają ngo.pl.
ngo.pl jest patronem medialnym tej inicjatywy.
Artykuły opublikowane w portalu ngo.pl prezentują wyłącznie poglądy ich autorów, autorek. Wyrażone w nich opinie, komentarze nie muszą być tożsame z poglądami redakcji.
Przedruk, kopiowanie, skracanie artykułów (lub ich fragmentów) z portalu ngo.pl wymaga zgody redakcji.
-
●Agnieszka Pryca-Nalepka
-
●Dorota Setniewska, ngo.pl
-
●Anna Mucha, Stowarzyszenie MOST
-
●Dorota Setniewska, ngo.pl