Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl.
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Jaworzanie wiedzą już, jak zadbać o zdrowie
Joanna Hildebrandt
26 czerwca odbyła się trzecia wystawa z cyklu EXPO Zdrowie na Śląsku Cieszyńskim. Tym razem wolontariusze bezpłatnie wykonujący badania i prowadzący konsultacje gościli w Jaworzu.
Projekt realizowany przez Chrześcijańską Służbę Charytatywną (ChSCh) – www.chsch.pl – skierowany był do osób niezatrudnionych w wieku 15-64 lat i wspófinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. W jego ramach zorganizowano wystawy w Ustroniu (22 maja) http://www.chsch.pl/aktualnosci/763/, Wiśle (1 czerwca) http://www.chsch.pl/aktualnosci/772/ i Jaworzu.
– Pomimo tego, że Jaworze jest najmniejszą z miejscowości, w której dotychczas odbywały się organizowane przez nas wystawy, udało się przebadać wiele osób – mówi Szymon Adamczyk, koordynator programu EXPO na Śląsku Cieszyńskim. – Pogoda dopisała. Było trochę chłodno, jednak na szczęście nie padało.
Czytaj dalej: http://www.chsch.pl/aktualnosci/806/
Czytaj więcej o Expo Zdrowie: www.expozdrowie.chsch.pl
Serwis Informacyjny ChSCh
Dodaj informację do portalu ngo.pl!
Czekamy na Twój artykuł, komentarz, wywiad czy relację. Dotrzyj ze swoją informacją do tysięcy osób, które czytają ngo.pl.
Ten artykuł został dodany do portalu ngo.pl przez użytkownika, użytkowniczkę. Redakcja nie odpowiada za jego treść.
Artykuły opublikowane w portalu ngo.pl prezentują wyłącznie poglądy ich autorów, autorek. Wyrażone w nich opinie, komentarze nie muszą być tożsame z poglądami redakcji.
Przedruk, kopiowanie, skracanie artykułów (lub ich fragmentów) z portalu ngo.pl wymaga zgody redakcji.
-
●Dorota Setniewska, ngo.pl
-
●Anna Mucha, Stowarzyszenie MOST
-
●Anna Mucha, Stowarzyszenie MOST
-
●Iwona Danilewicz