Żnin. Na bożonarodzeniowym kiermaszu
Kiermasz bożonarodzeniowy w żnińskim "Promyku" został zorganizowany 2 grudnia 2009. Jak co roku cieszył się wielkim zainteresowaniem licznie przybyłych gości.
2 grudnia 2009 Warsztat Terapii Zajęciowej „Promyk”/ LKP w Żninie, przy współpracy z Kołem Ligi Kobiet Polskich oraz Stowarzyszeniem „Kalejdoskop” w Żninie, zorganizował doroczny kiermasz bożonarodzeniowy. Zaproszeni zostali rodzice uczestników WTZ, znajomi, przedstawiciele samorządu lokalnego, szkół żnińskich oraz sponsorzy.
Kiermasz stał się okazją do podziękowania Prezes Banku Spółdzielczego „Pałuki” w Żninie, Irenie Starczewskiej za wieloletnią współpracę z palcówką, bezinteresowność, okazane serce oraz wsparcie finansowe. Podobne podziękowania trafiły na ręce opiekuna Klubu Ośmiu, Ewy Krzemień za opiekę wolontariacką.
Podczas kiermaszu uczestnicy WTZ zaprezentowali jasełka. Następnie licznie przybyli goście mogli zakupić wyroby uczestników WTZ, gazetkę „Wieści Promyka”, skorzystać z poczęstunku w kawiarence.
Zarówno kiermasz bożonarodzeniowy, jak i wielkanocny, organizowane w żnińskim „Promyku” weszły na stałe w kalendarz imprez powiatowych.
Dodaj informację do portalu ngo.pl!
Czekamy na Twój artykuł, komentarz, wywiad czy relację. Dotrzyj ze swoją informacją do tysięcy osób, które czytają ngo.pl.
-
●Dorota Setniewska, ngo.pl
-
●Anna Mucha, Stowarzyszenie MOST
-
●Anna Mucha, Stowarzyszenie MOST
-
●Iwona Danilewicz