Wydłużamy termin na zgłoszenia do konkursu „(Nie)Bezpieczni w sieci” do 31 marca! [patronat ngo.pl]
Halo, halo, czy są tu jakieś organizacje pozarządowe? W związku z ostatnimi wydarzeniami – macie jeszcze nie kilka dni, prawie dwa tygodnie na zgłoszenie pomysłu do konkursu „NieBezpieczni w sieci”. Wasz pomysł i nasze wsparcie - to musi się udać!
Jeden cel – wiele pomysłów
O co nam chodzi? O wzrost świadomości Polaków na temat bezpieczeństwa w sieci. Jak? Tak, jak to zaplanujecie, chodzi o Wasze kreatywne pomysły. Mamy 500 000 zł na realizację kampanii według Waszej idei, więc nie wahajcie się – gra jest warta świeczki!
– Nasz konkurs kierujemy do tych wszystkich organizacji pozarządowych, którym tak jak nam zależy na bezpieczeństwie w sieci. Czekamy na Wasze najlepsze pomysły, na Wasze najlepsze doświadczenia jeszcze przez dwa tygodnie, do 31 marca – mówi minister cyfryzacji Marek Zagórski.
Dlatego jeśli pracujecie w organizacji pozarządowej i od zawsze mieliście pomysł na kampanię medialną z prawdziwego zdarzenia, ale Wasza organizacja nie ma dostatecznych środków i odpowiedniego doświadczenia – nasz konkurs jest właśnie dla Was! Zrealizujemy Wasz pomysł, za który dodatkowo otrzymacie nagrodę pieniężną. A może realizowaliście już jakąś kampanię, która zasługuje na kolejną odsłonę? Jeśli tak, też możecie się do nas zgłosić!
Zależy nam na kreatywnych, innowacyjnych projektach. Najważniejsze, by prowadziły do wzrostu świadomości zagrożeń, które możemy spotkać w sieci. Opcji jest wiele, każdy pomysł jest dobry!
Wypełnijcie prosty formularz i zawalczcie o nasze nagrody. Myśleliście, że nie zdążycie? Macie jeszcze 14 dni (w tym dwa weekendy) na burze mózgów.
Pula nagród pieniężnych za pomysł wynosi 15 000 zł. Za to pula środków na realizację pomysłów na kampanie – to aż 500 000 zł! Wysokość poszczególnych nagród zależy od liczby wyłonionych laureatów.
Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie poświęconej konkursowi.
Macie pytania? Piszcie do nas na epolakpotrafi@mc.gov.pl.
Organizatorem konkursu są Ministerstwo Cyfryzacji oraz Państwowy Instytut Badawczy NASK. Patronat medialny nad naszą inicjatywą objęły portale ngo.pl oraz kampaniespoleczne.pl
Konkurs przygotowaliśmy w ramach kampanii „e-Polak potrafi!”.