Ngo.pl to nie tylko poradnictwo dla organizacji społecznych, z którego portal jest już dobrze znany. To również przestrzeń do dyskusji zarówno na tematy bieżące i pozostające w centrum opinii publicznej, jak i na te, którym na co dzień nie poświęca się tyle uwagi, choć pochłaniają przedstawicieli i przedstawicielki III sektora, bo są nie mniej ważne. Razem z Czytelnikami i Czytelniczkami – związanymi z organizacjami pozarządowymi oraz zupełnie spoza, ceniącymi dobrą publicystykę – stawiamy pytania, poszukujemy, inspirujemy.
Dlaczego warto czytać?
Dział Publicystyka to przestrzeń dla debaty publicznej, forum różnych opinii. Śledząc ngo.pl, zobaczysz, czym żyją organizacje społeczne, ale poznasz również zdanie aktywistów i aktywistek oraz pracowników i pracowniczek III sektora na szeroko dyskutowane tematy. Bo organizacje społeczne to praktycy i jesteśmy przekonani, że docenisz ich wieloletnie doświadczenie. Lubimy oddawać im głos.
To, co jest dla nas bardzo ważne, to publikacja rzetelnych tekstów, poszukiwanie rozwiązań oraz umożliwienie spotkania się w portalu III sektora, samorządu i osób zupełnie spoza – publicystów i publicystek. Robiąc prasówkę, znajdziesz u nas autorów i autorki dobrze Ci znanych, jak i tych, którzy będą dla Ciebie zapewne odkryciem.
Zamów newsletter „Magazyn ngo.pl na weekend” z wybranymi przez redakcję artykułami z działu Publicystyka.
Co znajdziesz w dziale Publicystyka?
- debaty poświęcone problemom społecznym
- komentarze i opinie na temat aktualnych wydarzeń
- felietony autorów i autorek wrażliwych na sprawy społeczne
- wywiady z aktywistami i aktywistkami, ekspertami i ekspertkami, zaangażowanymi i mającymi wiele ciekawego do powiedzenia ludźmi
- artykuły przedstawiające Ludzi Sektora
- teksty poświęcone kondycji III sektora, w tym cykl „Pod lupą ngo.pl”
- fotoreportaże i materiały wideo dotykające spraw ważnych dla sektora pozarządowego
Możesz opublikować własny tekst
W ngo.pl wiemy, jak ważne i potrzebne są działania Twojej organizacji. I dlatego ułatwiamy Ci dotarcie z informacjami o nich do wielu osób. Samodzielnie możesz zamieścić w ngo.pl m.in.: artykuł, wywiad, komentarz o ważnej dla Ciebie sprawie, problemie, osobie: opublikujemy go w Publicystyce. Możesz też zabrać głos w trwającej debacie.
Twój tekst ma szansę dotrzeć do wielu osób: dział Publicystyka odnotowuje średnio 190 tysięcy odsłon miesięcznie. To miejsce rozpoznawalne, popularne i opiniotwórcze.
Dodaj swój artykuł do działu Publicystyka: moje.ngo.pl.
Kilka ważnych liczb
Dział Publicystyka to miesięcznie około:
- 200 artykułów
- 190 tysięcy odsłon
- 95 tysięcy użytkowników
Odwiedzaj Publicystyka.ngo.pl – najlepiej codziennie! Zapraszamy Cię serdecznie!
Źródło: informacja własna ngo.pl