Pierwsze kroki z Wpłacam 2.0 – aplikacją do zbierania darowizn
Rozpoczynamy cykl filmików instruktażowych, jak korzystać z wplacam.ngo.pl. Na początek – rejestracja i założenie konta organizacji. Kolejne – tworzenie zbiórek finansowych i umieszczanie ich na stronie własnej organizacji – już wkrótce.
Niedawno zaprezentowaliśmy nową wersję darmowego narzędzia dla stowarzyszeń i fundacji do zbierania darowizn i budowania relacji z darczyńcami. Ulepszona wersja aplikacji wplacam.ngo.pl powstała po konsultacjach z organizacjami i umożliwia m.in.:
- łatwiejsze tworzenie profesjonalnych zbiórek finansowych i umieszczanie ich na stronach organizacji,
- prowadzenie korespondencji z darczyńcami,
- zbieranie składek członkowskich,
- przeglądanie statystyk poszczególnych kampanii.
Jak przygotować atrakcyjne wizualnie i skuteczne kampanie oraz jak korzystać ze wszystkich funkcji oferowanych przez wplacam.ngo.pl, pokażemy w filmikach instruktażowych, które sukcesywnie będziemy publikować na naszym kanale Youtube.
Rejestrujemy się do aplikacji wplacam.ngo.pl
Zaczynamy od podstaw, czyli zarejestrowania się i założenia konta naszej organizacji. W nowym roku zaprezentujemy krok po kroku możliwości, jakie daje aplikacja. Mamy nadzieję, że tym samym ułatwimy zbieranie środków finansowych wszystkim organizacjom zainteresowanym korzystaniem z wplacam.ngo.pl.
Zakładamy konto organizacji w aplikacji wplacam.ngo.pl
Na każdym etapie korzystania z wplacam.ngo.pl od rejestracji po tworzenie zbiórek i komunikację z darczyńcami organizacje otrzymują wsparcie – mailowo lub telefonicznie:
- info@wplacam.ngo.pl,
- tel. 59 815 41 15 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00.
Nie masz jeszcze konta na wplacam.ngo.pl? Odwiedź stronę wplacam.ngo.pl. Warto, bo organizacje korzystające z aplikacji zebrały już ponad 2,2 mln zł.
Przykładowa kampania zrobiona w aplikacji wplacam.ngo.pl
Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030
Źródło: informacja własna ngo.pl