Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl.
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Nowy serwis www.HandelLudzmi.pl
Andrzej Łopata
Niedawno wystartował nowy serwis WWW, prowadzony przez Stowarzyszenie ANDLOP, poświęcony problematyce "handlu ludźmi" w Polsce.
A właściwiej, na tym etapie, lepiej byłoby powiedzieć: „prowadzonych przez nas działań szkoleniowych w obszarze przeciwdziałania handlowi ludźmi”. Jeśli tylko sponsorzy pomogą, to będziemy go intensywnie rozbudowywać. A jeśli nie pomogą, to będziemy go rozbudowywać… mniej intensywnie.
Tymczasem zapraszamy do serwisu po informacje na temat organizowanych szkoleń.
Dodaj informację do portalu ngo.pl!
Czekamy na Twój artykuł, komentarz, wywiad czy relację. Dotrzyj ze swoją informacją do tysięcy osób, które czytają ngo.pl.
Ten artykuł został dodany do portalu ngo.pl przez użytkownika, użytkowniczkę. Redakcja nie odpowiada za jego treść.
Artykuły opublikowane w portalu ngo.pl prezentują wyłącznie poglądy ich autorów, autorek. Wyrażone w nich opinie, komentarze nie muszą być tożsame z poglądami redakcji.
Przedruk, kopiowanie, skracanie artykułów (lub ich fragmentów) z portalu ngo.pl wymaga zgody redakcji.
-
●Dorota Setniewska, ngo.pl
-
●Anna Mucha, Stowarzyszenie MOST
-
●Anna Mucha, Stowarzyszenie MOST
-
●Iwona Danilewicz