Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl.
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Łódzka Wojewódzka Rada Działalności Pożytku Publicznego przypomina o warunkach zgłaszania kandydatów wynikających z ordynacji wyborczej. Nie wszystkie zostały ujęte w ogłoszeniu o naborze!
Od poniedziałku 19 stycznia do 1 lutego można składać kandydatury osób do udziału w Komitecie Monitorującym Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014 - 2020.
Aby skutecznie zgłosić kandydaturę konkretnej osoby organizacja pozarządowa musi wypełnić formularz zgłoszeniowy z opisem kandydata/tki na członka i kandydata/tki na zastępcę członka (członek i zastępca nie mogą być tej samej płci) i dołączyć listę poparcia udzielonego kandydaturze przez 10 innych organizacji. Oznacza to, że organizacja zgłaszająca nie jest liczona jako organizacja popierająca kandydaturę.
Warto także zwrócić uwagę na fakt, że każda organizacja może zgłosić tylko jedną kandydaturę (na członka i zastępcę) natomiast poparcia może udzielić dowolnie licznej grupie kandydatów. Zasada ta dotyczy także federacji.
Komitet to ciało współdecydujące o szczegółowych warunkach konkursów ze środków europejskich dostępnych w ramach RPO. Warto przypomnieć, że przez najbliższe 5 lat zgodnie z Umową Partnerstwa w naszym regionie alokacja środków unijnych na Program wynosi 1 621433 387 EUR (EFRR) i 634 615 728 (EUR) EFS. Zatem samych środków unijnych będziemy mieli do rozdysponowania ponad 2,2 mld EUR. Zatwierdzony Regionalny Program Operacyjny dostępny jest na stronach Urzędu Marszałkowskiego
Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 (wersja 6.0, PDF ~ 6,21 MB)
Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
Ten tekst został nadesłany do portalu. Redakcja ngo.pl nie jest jego autorem.
Teksty opublikowane na portalu prezentują wyłącznie poglądy ich Autorów i Autorek i nie należy ich utożsamiać z poglądami redakcji. Podobnie opinie, komentarze wyrażane w publikowanych artykułach nie odzwierciedlają poglądów redakcji i wydawcy, a mają charakter informacyjny.