Profesjonalna pomoc PR dla organizacji: Fundacja Głośniej zaprasza NGO na burze mózgów
Zajmujesz się komunikacją w NGO? Szukasz pomysłów na skuteczną promocję Twojej organizacji? Przydałaby Ci się profesjonalna pomoc? Skorzystaj ze wsparcia Społecznej Pomocy Komunikacyjnej.
Burze mózgów
Społeczna Pomoc Komunikacyjna to cykliczne burze mózgów na rzecz organizacji pozarządowych, z udziałem wolontariuszy Fundacji Głośniej – doświadczonych profesjonalistów komunikacji, PR i marketingu.
Spotkania poświęcone są konkretnym wyzwaniom komunikacyjnym organizacji. Jeśli szukasz pomysłów na:
- promocję swojej organizacji,
- budowanie relacji z interesariuszami,
- zaistnienie w mediach,
- kształtowanie opinii i postaw społecznych,
- komunikację z beneficjentami, pracownikami, urzędnikami, wolontariuszami, darczyńcami i wszelkimi innymi grupami ważnymi dla Twojej działalności,
nasi wolontariusze wesprą Cię swoją wiedzą, doświadczeniem i kreatywnością.
Jak wygląda burza?
Burze mózgów organizowane są cyklicznie, dwa razy w tygodniu, w Warszawie. Spotkania trwają 2-3h.
Przedmiot burzy mózgów mogą zgłaszać organizacje pozarządowe i nieformalne grupy działające na rzecz dobra publicznego
Do udziału w burzy mózgów zapraszani są wolontariusze - profesjonalistki i profesjonaliści PR i marketingu, na co dzień pracujący w agencja PR, firmach, instytucjach publicznych lub innych organizacjach społecznych.
Jak wywołać burzę?
Co zrobić, by zgłosić swoją organizację i swoje wyzwanie komunikacyjne jako przedmiot burzy mózgów? Wystarczy wejść na stronę Fundacji Głośniej, zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat korzystania ze Społecznej Pomocy Komunikacyjnej i przycisnąć przycisk "Wypełnij formularz zgłoszeniowy!" Informacje zebrane w kwestionariuszu pozwolą Fundacji Głośniej zaprosić na spotkanie specjalistów i specjalistki, których kompetencje i zainteresowania w największym stopniu odpowiadają potrzebom organizacji. Pozwolą również wolontariuszom zapoznać się z wyzwaniem komunikacyjnym, któremu poświęcona będzie konkretna burza mózgów.
W sprawie wsparcia Społecznej Pomocy Komunikacyjnej można kontaktować się również mailowo: kontakt@fundacjaglosniej.pl
Społeczna Pomoc Komunikacyjna ma charakter całkowicie dobrowolny i wolontaryjny, uczestnicy burz mózgów nie są w żaden sposób wynagradzani.
Źródło: Fundacja Głośniej