Kampania profrekwencyjna. Wybory do Parlamentu Europejskiego 2024
W okresie od lutego do czerwca 2024 roku Fundacja Instytut Polityk Publicznych przeprowadzi kampanię społeczną mającą na celu podniesienie świadomości polskich obywateli na temat demokracji uczestniczącej oraz funkcji, uprawnień i działań Parlamentu Europejskiego. Ponadto naszym celem jest edukacja i aktywne zachęcanie do głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2024 roku.
🗳️ Fundacja Instytut Polityk Publicznych przeprowadzi kampanię profrekwencyjną na wybory do Parlamentu Europejskiego 2024 🗳️
Kampania społeczna składa się z kilku elementów:
🔹działania komunikacyjne i edukacyjne,
🔹seria odcinków podcastu IPP,
🔹wydarzenia online i offline,
🔹motywowanie obywateli do głosowania.
W ramach kampanii będą dodatkowo stworzone praktyczne informacje i materiały promocyjne dotyczące wyborów, rozpowszechnione wśród samorządów lokalnych, organizacji społeczeństwa obywatelskiego, lokalnych liderów i innych zainteresowanych stron.
✳️ Pierwszym wydarzeniem organizowanym w ramach projektu jest Konferencja I: Ukraina a wybory do Parlamentu Europejskiego. Nie przegap wystąpień ekspertów! Zarejestruj się już teraz poprzez formularz podany w wydarzeniu!
LINK DO KONFERENCJI: https://ipp.expert/wydarzenia/konferencja-i-ukraina-a-wybory-do-parlamentu-europejskiego/
Naszą misją jest dotarcie do szerokiego grona odbiorców (w tym tych, które są zazwyczaj mniej aktywne, takie jak mieszkańcy miast poniżej 50 000 mieszkańców, młodzi ludzie w wieku do 29 lat oraz uprawnieni do głosowania cudzoziemcy mieszkające w Polsce), edukowanie ich na temat istoty demokracji uczestniczącej i istotności wyborów do Parlamentu Europejskiego oraz stymulowanie aktywnego zaangażowania w życie społeczno-polityczne Unii Europejskiej.
Informacja nt. projektu: https://ipp.expert/projekty/ee24-campaign/
Działanie realizowane w ramach European Parliament Elections 2024 Awareness Campaign. Sfinansowane ze środków UE na podstawie umowy o udzielenie dotacji nr COMM/SUBV/NAT/2024/E/101160418. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Parlamentu Europejskiego. Unia Europejska ani Parlament Europejski nie ponoszą za nie odpowiedzialności.