Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl.
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Polecamy nowe Dzikie Życie, sporo o problemach na Czarnym Groniu, olimpiadach zimowych, spalarni w Bielsku-Białej, drodze S-7 oraz mapach Wojciecha Krukara.
W artykule otwierającym grudniowo-styczniowy numer „Czarny Groń – historia jeszcze prawdziwsza” Radosław Ślusarczyk analizuje obecną sytuację nielegalnie rozbudowanego ośrodka narciarskiego. To w tym miejscu ma się odbyć ogólnopolska inauguracja sezonu narciarskiego 2015/2016. „Na Czarnym Groniu uzyskanie stosownych pozwoleń nie wyznacza kamieni milowych procesu inwestycyjnego, lecz jest traktowane jako zło konieczne” – podsumowuje autor.
Tematami wiodącymi numeru są: Czarny Groń – bieżąca sytuacji stacji, olimpiady zimowe tylko w Azji, problemy drogi S-7, kopalnia melafiru w Górach Kamiennych, spalarnia w Bielsku-Białej, obszerny wywiad z Wojciechem Krukarem o jego niezwykłych mapach Karpat.
Numer jest dostępny w sieci Empik, Garmond Press oraz ekiosk i eGazety.
Miesięcznik Dzikie Życie
Grzegorz Bożek, Redaktor naczelny
tel. 665 831 257; e-mail: redakcja@pracownia.org.pl
ul. Jasna 17,
43-360 Bystra
tel./fax: (+48) 33 817 14 68
Grzegorz Bożek, Redaktor naczelny
tel. 665 831 257; e-mail: redakcja@pracownia.org.pl
ul. Jasna 17,
43-360 Bystra
tel./fax: (+48) 33 817 14 68
Źródło: Wydawca
Ten tekst został nadesłany do portalu. Redakcja ngo.pl nie jest jego autorem.
Teksty opublikowane na portalu prezentują wyłącznie poglądy ich Autorów i Autorek i nie należy ich utożsamiać z poglądami redakcji. Podobnie opinie, komentarze wyrażane w publikowanych artykułach nie odzwierciedlają poglądów redakcji i wydawcy, a mają charakter informacyjny.