Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl.
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Ciekawe prelekcje na pierwszych w tym roku TechKlubach w całej Polsce. Wystąpienia w Techklubach służą podnoszeniu cyfrowych kompetencji w organizacjach pozarządowych. W całej Polsce odbywają się spotkania, gdzie poruszana jest tematyka z różnych obszarów wiedzy cyfrowej, które mogą zainteresować organizacje pozarządowe.
W Krakowie po raz kolejny zostały zorganizowane niezwykle interesujące spotkania. Na uwagę zasługuje wystąpienie Małgorzaty Dąbrowskiej z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, która opowie “Jak zorganizować naprawdę dobre webinarium?”. Małgorzata Dąbrowska to trenerka z dużym doświadczeniem w organizowaniu webinariów i szkoleń.
W Białymstoku odbędą się ćwiczenia warsztatowe, czyli maksimum wiedzy w maksymalnie krótkim czasie. Zajęcia na temat “Strategii komunikacji na Facebooku – ćwiczenie warsztatowe” poprowadzi Patrycja Kopczyńska, marketingowiec z doświadczeniem w tworzeniu treści i ich dystrybucji do zdefiniowanych grup odbiorców w mediach społecznościowych.
W Kielcach można spotkać się i popracować nad umiejętnościami występowania przed publicznością. W stolicy woj. świętokrzyskiego odbędzie się ciekawa prelekcja dla osób, które występują publicznie, są mówcami i chcą lepiej sobie radzić w pracy z większym audytorium. Prelegenci przygotowali dwa warsztaty “Po co Ci umiejętność wystąpień publicznych, moje doświadczenia i znaczenie umiejętności w życiu człowieka” i “Dlaczego to robimy? – czyli o tworzeniu społeczności mówców oraz formie jej organizacji”.
Pełną listę prelekcji i terminy spotkań TechKlubów można znaleźć pod adresem: http://www.technologielokalnie.pl/edukacja-i-spolecznosc/?id=58
Spotkania TechKlubów w 16 miastach w całej Polsce realizowane są w ramach programu "Nowe Technologie Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.
Źródło: technologie.ngo.pl
Tekst opublikowany dzięki Sektor 3.0. Sektor 3.0 to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Jego realizację powierzono specjalistom z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Treść na licencji CC BY-NC-SA 3.0 PL.
Teksty opublikowane na portalu prezentują wyłącznie poglądy ich Autorów i Autorek i nie należy ich utożsamiać z poglądami redakcji. Podobnie opinie, komentarze wyrażane w publikowanych artykułach nie odzwierciedlają poglądów redakcji i wydawcy, a mają charakter informacyjny.