Bookero, start-up oferujący technologię do zarządzania rezerwacjami online, chce wesprzeć schroniska dla zwierząt. Platforma ogłasza nabór dla placówek, które chcą usprawnić proces zapisów wolontariuszy czy selekcję osób chętnych do adopcji czworonogów.
Ksiądz, ezoteryczka czy dźwiękoterapeuta, ale też prawnik, stomatolog albo mechanik samochodowy. Nie ma biznesu opartego na bukowaniu terminów, który nie skorzystałaby na Bookero. Teraz platforma poszerza działalność non-profit i oferuje wsparcie technologiczne schroniskom dla zwierząt. Dzięki Bookero praca w tego typu placówkach będzie mogła zostać usprawniona, a czworonogi zyskają jeszcze lepszą opiekę.
Zarezerwuj spacer z psem online. Dzięki Bookero to będzie możliwe
Platforma, która dostarcza system rezerwacji dostosowany do każdego typu działalności, teraz będzie wykorzystywana przy automatyzacji procesu zapisów wolontariuszy. Chętni pomagać w opiece nad czworonogami będą mogli np. zabukować termin spaceru dzięki Bookero. System może usprawnić też proces selekcji osób chętnych do adopcji. Dzięki automatyzacji tych czynności zarówno pracownicy schroniska, jak i wolontariusze oszczędzą czas, który będą mogli poświęcić zwierzętom.
– Poza wspieraniem biznesów w pozyskiwaniu klientów i optymalizacji pracy, chcemy, by z naszego narzędzia korzystały również schroniska dla zwierząt. To miejsca, które mogą funkcjonować tylko dzięki ludziom o dobrych sercach, a Bookero mam nadzieję dołoży do tego swoją cegiełkę – mówi twórca start-upu, Paweł Nowakowski. Bezpłatny dostęp do Bookero oraz pomoc przy wdrożeniu systemu schroniska mogą uzyskać pod adresem pomagam@bookero.pl.
Bookero: 200 tys. rezerwacji i pomoc dla wolontariuszy
To nie jedyna działalność non-profit, której podjęło się Bookero. W ostatnich miesiącach platforma była wykorzystywana do koordynacji działań wolontariuszy niosących pomoc osobom poszkodowanym w wyniku wojny w Ukrainie. Współpracę ze start-upem przedłużyło też Centrum Służby Rodzinie w Łodzi, a zaowocuje ona rezerwacją terminów na porady psychologiczne, prawne oraz dyżury specjalistów: funkcjonariuszy policji, pedagoga czy doradcy zawodowego.
Bookero w ostatnim roku podwoiło liczbę swoich rezerwacji do przeszło 200 tysięcy miesięcznie. Platforma nie pobiera prowizji od transakcji i oferuje elastyczny system rezerwacji, skierowany nie tylko do konkretnych branż, ale do każdego rodzaju biznesu. Za pośrednictwem Bookero można też zarezerwować wizytę w wybranych urzędach.
Źródło: oLIVE Media